Správny vývoj dieťaťa je veľmi dôležitou zložkou

Správny vývoj dieťaťa je veľmi dôležitou zložkou pri rešpektovaní jeho zdravie, fyzické a duševné. Každá matka by mal vedieť, že dodržiavanie denného režimu uľahčuje nielen starostlivosť o dieťa, ale existencia dieťaťa. Dôvodom je, že ak budete pravidelne vykonávať istú činnosť sa spomína na poradí, a hneď vie, čo ho čaká ďalej.


Takže to bude jednoduchšie, nakŕmiť, dať do postele, zobrať na prechádzku.


Funkcie režimy pre 11-mesačným bábätkom

V tomto veku dieťa už chápe, reč dospelých, a vykonať jednoduchú žiadosť. Obdobie bdenia bude dlhší, frekvencia deň sny sa zníži, niektoré deti radšej 1 deň pobytu.

V 11 mesiacoch dobre-plánované, postupnosť krokov vám pomôže vybudovať disciplíny a vštepiť určité návyky. Od mamy závisí na tom, ako sú správne. V tomto veku denný cyklus zahŕňa nasledujúce súčasti:

Kŕmenie: to sa stane, 5 krát denne, prestávky medzi jednotlivými 4 hodiny nočnej prestávke je 6 hodín.
Režim spánku: celková dĺžka pre túto vekovú skupinu je 14 hodín denne. Noc trvá približne 11 hodín, zvyšok času je pridelený na Spanie, tam môže byť 1 alebo 2, v závislosti od obdobia, z bdelosti jednotlivých dieťa.
Prechádzky na čerstvom vzduchu pre celkové trvanie 5-6 hodín, rozdelených do 2 krát.
Hygienické rutinné: ráno wc, spoločné kúpanie vykonáva cez deň a podľa potreby.
Preventívne cvičenia možno vykonať denne po dobu 10-15 minút, ošetrenie lekárom.

Prečítajte si viac o dennej rutine dieťa do 11 mesiacov na stránke “ja som Vaše Dieťa” –

Postupnosť krokov závisí od biorytmus konkrétne dieťa. Kúpanie je možné urobiť vo večerných hodinách, ak to prispieva k mieru. Niektoré deti omladiť po taký postup, v tomto prípade jej správania by mali byť 2-3 hodiny pred spaním. V rovnakej lehote je potrebné pokračovať v nočník výcviku.

Strava by mala byť vyriešená v tejto fáze produkty. 11 mesiacov staré dieťa by malo zostať na dojčenie, aby ho zastavili pred 1-1,5 rokov sa neodporúča.

Mama môžete ľahko urobiť deň, pretože ona vie, že preferencie vaše dieťa. To pomáha podporovať disciplinovaný a usporiadaný osoba, prispieva k správnemu rozvoju dieťaťa.

Článok podporovaný: kde kúpiť nábytok