Nepůjde do Ruska. Hlinka bude čekat rok za další šanci

BRATISLAVA. V posledních dvou předběžných zápasech s Dánskem už nehrál, hokej se díval z tribuny. Po sobotním souboji v Bratislavě, v kabině s týmem, slyšel od Zdeňka Cigera, že se nezměnil v nominaci. “Je to škoda pro každého hráče,” řekl útočník Michal Hlinka před návrhem do Trenčína.

“Ale na druhou stranu se mi líbí šance, že jsem dostala, a já jsem se připravoval na šest týdnů.Nabral jsem nové zkušenosti, měli jsme výbornou partu. “Přečtěte si také: Přečtěte si také: MS16: Slováci půjdou do Petrohradu bez Kozáka, Kotvan, Jánošíka a Hlinky Naděje až do konce

Syn mistra světa z Goteborgu 2002 Miroslava Hlinku měl dobrou sezónu v ligovém Trenčíně a když trenér Cíger na podzim pro bojkot skupiny hráčů výrazně omladil národní tým, zařadil do něj i 22-letého dravého útočníka Dukly.

na prosincovém Turaj ve švýcarské Arosa vstřelil v zápase s Běloruskem svůj první reprezentační gól.

“Pozvánka do přípravy na mistrovství světa mě potěšila, prodloužil jsem si sezónu,” řekl. “v tréninku iv zápasech jsem odevzdal všechno, co ve mně bylo.Ale to platí io dalších hráčích. “Michal Hlinka (uprostřed) odehrál sezónu v Dukle Trenčín. Nyní je volným hráčem. (Zdroj: TASR)

Hlinka nastoupil ve čtyřech zápasech – jednou ve Finsku, dvakrát doma S Ruskem a jednou ve Francii – neuspěl.Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné Od 0,98 € Cena objednávky 0,98 € platí pro nové předplatitele v prvním měsíci. Ostatní měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v Čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetřit až 17,80 € oproti měsíčnímu předplatnému Měsíčně p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a fórum neomezený přístup k videím a slovenským filmům na Sme.sk k dispozici v počítači a v aplikacích pro Android a iPhone